Oferta 2023 w przygotowaniu

icon

Kursy i lekcje windsurfingu

ZOBACZ NASZE KURSY WINDSURFINGU

Nasze lekcje i kursy dostępne są zarówno na poziomie początkującym, jak i zaawansowanym. Dla dzieci przygotowaliśmy zajęcia indywidualne gdzie ze względów szkoleniowych i bezpieczeństwa instruktor jest cały czas z Państwa dzieckiem.

W CENIE KURSÓW I ZAJĘĆ ZAWSZE JEST:

  • polski instruktor
  • kompletny sprzęt windsurfingowy
  • deska, pędnik, kapok, trapez
  • asekuracja z lądu i morza
  • ubezpieczenie sprzętu

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA ZAJĘCIACH

Kurs dla początkujących:
swobodne pływanie na akwenie, sterowanie - ostrzenie, odpadanie, zwrot na wiatr, pływanie na wiatr - halsówka, zwrot z wiatrem, start z plaży, bezpieczeństwo i prawo drogi, dobór sprzętu.

Kurs dla średnio i zaawansowanych:
doskonalenie zwrotów (rufa, sztag), start z plaży, pływanie na wiatr - halsówka, doskonalenie pływania w trudniejszych warunkach wiatrowych, pływanie w trapezie i footstrapach, ślizg, bezpieczeństwo i prawo drogi, taklowanie i dobór sprzętu.
Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
START SURF
Kurs przeznaczony dla osób zaczynających od zera swoją przygodę z windsurfingiem. Zajęcia prowadzone są w grupach max. 5-osobowych. Ze względów bezpieczeństwa zajęcia te przeznaczone są dla osób od 16 roku życia. Cena zawiera sprzęt oraz instruktora. Obowiązkowo płatne ubezpieczenie 20 zł od kursu.
4 godz. (2 x 2h dziennie)
Cena:
99,99€
8 godz. (4 x 2h dziennie)
Cena:
189,99€
GO SURF
Kurs przeznaczony dla osób, które kontynuują swoją naukę windsurfingu. Na kursie będą przedstawiane takie elementy jak trapez, szybki sztag, rufa, start z plaży, początki pływania ślizgowego, jak i nauka na sprzęcie o mniejszej wyporności. Zajęcia prowadzone są w grupach max. 5-osobowych. Ze względów bezpieczeństwa zajęcia te przeznaczone są dla osób od 16 roku życia. Cena zawiera sprzęt oraz instruktora. Obowiązkowo płatne ubezpieczenie 20 zł od kursu.
4 godz. (2 x 2h dziennie)
Cena:
109,99€
8 godz. (4 x 2h dziennie)
Cena:
199,99€
Windsurfing dla dzieci
Lekcje indywidualne dla najmłodszych. Szkolimy dzieci od 5 roku życia. Na zajęciach gwarantujemy pełną opiekę oraz bezpieczeństwo na wodzie. Cena zawiera sprzęt oraz instruktora. Obowiązkowo płatne ubezpieczenie 20 zł od pakietu zajęć.
1 godzina
Cena:
44,99€
Pakiet 3 godziny
Cena:
129,99€
Pakiet 5 godzin
Cena:
199,99€
Lekcje indywidualne
Lekcje indywidualne przeznaczone są dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Zajęcia prowadzone są jeden na jeden z instruktorem. Cena zawiera sprzęt oraz instruktora. Obowiązkowo płatne ubezpieczenie 20 zł od pakietu zajęć.
1 godzina
Cena:
44,99€
Pakiet 3 godziny
Cena:
129,99€
Pakiet 5 godzin
Cena:
199,99€
Lekcje dla dwóch osób
Lekcje dla dwóch osób z jednym instruktorem, przeznaczone dla osób początkujących lub zaawansowanych. Cena zawiera sprzęt oraz instruktora. Obowiązkowo płatne ubezpieczenie 20 zł od pakietu zajęć.
1 godzina
Cena:
59,99€
Pakiet 3 godziny
Cena:
169,99€
Pakiet 5 godzin
Cena:
279,99€
Copyright © 2020 Surfi.
Created by
Finepages
.
facebook-squareinstagram